ÖZKIR MÜHENDİSLİK KALORİFER VE DOĞALGAZ TESİSATI

GFS esnek doğalgaz tesisat sistemi fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

GFS esnek doğalgaz tesisat sistemi, maksimum işletme basıncı 0,5 bar veya daha düşük olan binalar için ondüleli paslanmaz çelik esnek hortum takımlarının materyal, tasarım, imalat, test ve işaretleme gereksinimlerini belirten EN 15266 standardına uygun olarak üretilmiş olup nominal çapları DN 15’den DN 50’ye kadar değişir. Maksimum Çalışma Basıncı (MOP) EN15266 standardında bahsedildiği üzere 0,5 bar ı geçmemelidir.

GFS Mekanik Bağlantı Parçaları:

GFS Esnek Tesisat Fitingsleri, montaj esnasındaki yapılabilecek hataların minimuma indirilmesi ve bağlantı noktalarının ilk montajının gerçekleştirilmesinden itibaren çevre şartlarından etkilenmeyerek uzun yıllar sızdırmazlığını koruması hedeflenerek, yumuşak sızdırmazlık prensibine göre Türk Mühendisleri tarafından dizayn edilmiştir. Korozyona uğramaması için EN 12164 standardına göre bakır alaşımından üretilir.

GFS Esnek Bağlantı Fitingsleri kullanıma hazır olarak müşteriye ulaşır. İstenen ölçüye göre kesilmiş ve montaj için sıyırılmış hortumu, fitings içerisine yerleştirip sıkmak uzun yıllar sızdırmazlık özelliğini koruyacak bağlantı noktası oluşturmak için yeterlidir.

Fitings içerisinde alev geciktirici Silikon Kauçuk Sızdırmazlık Elemanı 650 ° C’ye kadar test edilerek, bağlantı elemanının EN 1775’te belirtilen yüksek sıcaklık testini geçmesini sağlar.

WhatsApp chat
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU